Porady

Cyklinowanie bez bałaganu? - to możliwe!

Pragnąc cieszyć się pięknym parkietem przez długi lata, trzeba odpowiednio o niego dbać. Oznacza to, że oprócz regularnego stosowania specjalistycznych środków do pielęgnacji drewna, od czasu do czasu należy zdecydować się również na cyklinowanie.


Układanie parkietu na instalacji ogrzewania podłogowego

Deski podłogowe z odpowiednio dobranego drewna dobrze przewodzą ciepło oraz rozprowadzają je po wnętrzu. Niektórzy inwestorzy obawiają się łączenia parkietów i ogrzewania podłogowego. Uwzględniając kilka ważnych czynników można osiągnąć świetny efekt wizualny oraz zyskać komfort związany z optymalną temperaturą wewnątrz domu czy mieszkania. Zapraszamy do lektury tekstu przygotowanego przez specjalistów z Wrocławia.


Cyklinowanie podłóg - na czym polega?

Każdy użytkownik parkietu czy posadzki z litego drewna, stanie kiedyś przed problemem renowacji podłogi. Jeśli już dzisiaj potrzebujesz takiej pomocy na terenie Wrocławia, to zachęcamy do wykorzystania wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów. Cyklinowanie, szlifowanie i przywracanie parkietom pięknego wyglądu to ich pasja i największy atut naszej oferty. A jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, jak ma wyglądać Twoja podłoga albo nie wiesz, jakiej potrzebuje pielęgnacji, dowiedz się, jak o nią dbać.


Renowacja parkietu – co po cyklinowaniu?

Drewniana podłoga każdemu wnętrzu dodaje elegancji, świetnie współgrając z klasycznymi oraz nowoczesnymi trendami w urządzaniu pomieszczeń. Oferta współczesnych firm oferujących usługi parkieciarskie jest tak bogata, że wybór posadzki z drewna, idealnie dopasowanej do koncepcji aranżacji, nie stanowi żadnego problemu. Aby jednak cieszyć się pięknym i trwałym parkietem przez długie lata, należy go odpowiednio zabezpieczyć. Poszczególne zabiegi można próbować wykonywać samodzielnie, jednak praktyka pokazuje, że odnowę najlepiej zlecić profesjonalnej firmie.