Usługi parkieciarskie - cyklinowanie, parkiety Wrocław

Parkiet stanowi jeden z najpopularniejszych materiałów stosowanych na wierzchnią warstwę wykańczania podłogi drewnianej. Ten typ posadzki jest w modzie już od wielu lat. Wszystko za sprawą jego trwałości, wytrzymałości oraz znakomitych właściwości termicznych. Parkiety drewniane, aby spełniały wszystkie wymagania, muszą jednak zostać prawidłowo ułożone.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży parkieciarskiej, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi parkieciarskie, które realizujemy na terenie całego miasta Wrocław. Do cyklinowania podłóg i układania parkietów wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne maszyny, dzięki którym każda powierzchnia z litego drewna jest w stanie odzyskać swój dawny blask i urok.

Kompleksowe usługi parkieciarskie świadczymy zarówno dla osób prywatnych, jak również dla firm i instytucji z Wrocławia.

Układanie parkietu – na jaki wzór się zdecydować?

Wśród szerokiej gamy profesjonalnych usług parkieciarskich, oferowanych przez naszą firmę klientom z miasta Wrocław, znajduje się między innymi układanie parkietu. Poza niewątpliwą elegancją, parkiety są zdecydowanie cichsze od paneli. Największą jednak zaletą tego rodzaju powierzchni jest fakt, że można je wielokrotnie odnawiać poprzez cyklinowanie.

Przed przystąpieniem do układania parkietu, zawsze przeprowadzamy dokładne szlifowanie istniejącego podłoża lub wylewki, aby uzyskać odpowiedni poziom we wszystkich miejscach w danym pomieszczeniu. Jest to niezwykle ważne, ponieważ w przeciwnym razie może dojść do wypaczenia powierzchni i w efekcie trzeba będzie zdecydować się na ponowne jego położenie.

Układanie, montaż parkietów na terenie Wrocławia

Klientom z miasta Wrocław proponujemy układanie parkietu w różnych wzorach, które są uzyskiwane przez odpowiednie łączenie klepek ze sobą. Jeszcze do niedawna dominującym wzorem była „jodełka”, obecnie natomiast coraz większą popularnością cieszą się wpływy wzornictwa skandynawskiego, które sprawiły, że powierzchnie można układać jako „podłogi drewniane okrętowe”. Po wybraniu odpowiedniego wzoru, przystępujemy do klejenia klepek za pomocą kleju. Przy klejeniu parkietu szczególnie ważne jest zapewnienie w pomieszczeniu wentylacji oraz chłodnej temperatury, by posadzka nie wypaczyła się i nie powstały szpary między klepkami.